Finally back!

duminică, 7 martie 2010 22:21 Publicat de ·SaChan
Deci, după o perioadă extrem de îndelungată, revin şi eu pe blog, cu o schimbare de template, în stilul kawaii. I have something with this now..:]]. Anyway, revenind, promit să fiu mai activă pe blog now, şi să încep să dezbat aberaţii proprii, o bună metodă de a stoarce creierul şi de a te elibera de toate ideile, probabil fără vreo noimă, cuprinse în infinitul cunoaşterii proprii.  Ah, şi când mă gândesc că a trecut Crăciunul, Anul Nou, iar eu nimic, complet absentă de pe blog, de care mai că uitasem până ce astăzi nee-chan a trebuit să-mi amintească de el şi să-mi ofere imboldul de a-l pune în sfârşit pe picioare şi de a nu-l mai lăsa de izbelişte, ceea ce nu mai plănuiesc a mai face. Deşi, s-ar putea să fiu ocupată în vremurile ce vor urma, nu cred că îmi va fi imposibil să mă "eliberez" pe blog din când în când ^^'
So, vă puteţi aştepta la orice din partea mea. :]]

0 Response to "Finally back!"

Trimiteți un comentariu